לא כמו בפרסומות

 

אלו חברות המזון לכלבים וחתולים שעושות ניסויים אכזריים בבעלי חיים ומזונן משווק בארץ:
החברות מופיעות באתר של BUAV - הארגון הגדול ביותר באירופה נגד ניסויים בבעלי-חיים ומהמובילים בעולם. הם עשו עבודה יסודית ומפרטים את הניסויים שידוע להם שנעשו.

קריאת המאמר באנגלית
 המאמר המלא בכתובת: כאן
 
תקציר של המאמר כאן


על פי רשימה זו בעושי הניסויים האכזריים:

 • Hill's Pet Nutrition Ltd (יצרני סאיינס דאייט) סאינס דאיט - נסויים אכזריים
 • Iams UK Limited (יצרני יוקנובה) - כתבה עליהם אפשר לקרוא גם בhttp://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2703020,00.htm, וגם  באתר של אנונימוס http://www.anonymous.org.il/v-iams.htm, בו גם ניתן לצפות בסרט שצולם בסרט המציג ראיות.
   
 • Nestle Purina Petcare - (נסטלה, פורנה). פורנה מייצרת גם את המותג "פרו-פלאן" (פרו פלן), וגם את דוגלי ! (למי שלא יודע המותג 'דוגלי' נמכר להם, והוא כבר אינו תוצרת הארץ, אלא תוצרת ארגנטינה) וכמובן גם קט-לי.
   נסטלה מוחרמת בעוד מדינות בגלל סיבות נוספות - פרטים

 • Pedigree Masterfoods (פדיגרי)
 • Alfo (אלפו)
 • Royal Canin (רוייאל קנין)
 • ענת רפואה כותבת על זה בפורום האגודה נגד ניסויים בבעלי חיים בכתובת: http://www.bsh.co.il/forums/ShowMessage2.asp?id=501584&Fnumber=157&SunId=501504
 • מאמר בעברית: ניסויים בבעלי-חיים בתעשיית המזון לחיות המחמד - מאמר הכולל פירוט על הניסויים, מתוך "קול החי" -  http://www.isav.org.il/nl/NLnov2005.htm#מזון

 • אתר נוסף שמתייחס לנושא, אך מפורט בו פחות - http://www.uncaged.co.uk/petfood.htm. לפי אתר זה גם Techni cal (טכני קל) קשור בניסויים אכזריים.
 • לפי ארגון פטה, הארגון הגדול ביותר בתחום בארה"ב, גם נוטרו (Nutro Products, Inc) ברשימת הקשורים בניסויים אכזריים. פרטים כאן: http://www.peta.org/feat/contract/o-other15.html. שימו לב שאין קשר בין חברה זו לנוטרה נגגטס או לנוטרו צ'ויס.

מי שקונה את מוצריהם מעודד את הזוועה. ישנן מספיק אפשרויות טובות להאכיל כלבים וחתולים!

 

הפסיקו את ההתמכרות-כבו את הטלוויזיה
הפסיקו את ההתמכרות - כבו את הטלוויזיה.

 

 

עין גדי-חרם
עוד פרטים בנוגע לחרם על המים מינרליים של עין גדי ועל כל המוצרים של יפאוֹרה-תבורי, כמו תפוזינה, אר.סי.קולה, שוופס, ספרינג, מיץ-פז, קריסטל, טרופית.

 

מקדונלדס
"התקפת מקדונלד'ס גדולה" (או התקפה של "ביג מֶק")...
למה לא לקנות במקדונלדס?  פרטים כאן

 

  שיטת השקשוקה   

הסרט החשוב והאמיץ ביותר שנעשה השנה.

סרטם של מיקי רוזנטל ואילן עבודי.

 קישור לפרטים

 

 

שניצל עוף או שניצל סויה ?

מי מזיק יותר לסביבה ?

 

בהרבה מקרים דווקא השניצל סויה !

 

וגם חלב סויה מזיק יותר לסביבה מחלב פרה

 

מחקר חדש: הדיילי מייל נתן לו את הכותרת: "איך צמחונות גורמת יותר נזק לסביבה מאכילת בשר", והטיימס: "טופו יכול להזיק לסביבה יותר מאשר בשר, כך מצא מחקר של WWF"

 

 

 

 


אם נמשיך כך, נמצא את עצמנו בתוך שנים לא רבות בתוך אסון אנושי.כאן כבר לא מדובר על חיה אקזוטית כזו או אחרת שתיעלם מהספארי באפריקה. מדובר: באוויר, באקלים, במי התהום בקרינת השמש, בהתפתחות של מזיקים וחיידקים שאין להם תרופה,באזורי בצורת ורעב ובחיים בשקר.
אם לא ניתן לטבע את האיזון ואת הכבוד הראוי, המגיע לו, נביא על עצמנו שואה בלתי נמנעת.
שואה שברובה דווקא אינה פועלם של אנשים חסרי השכלה, נהפוכו, במידה רבה זוהי תוצאת פועלם של אנשים בעלי תארים "מכובדים" בתחום האקדמי ובתחום הדת. אנשים שנחשבים בעיני ציבור רחב כמצליחים ומוצלחים.

חזרה לדף הראשי